15 ҚЫРКҮЙЕК

1 КҮН 

OPEN FEST (15 ш/а, теңіз жағалауы)

20:00-20:30 «Тіл таңбалы ақындар» 5 томдық жинағының таныстырылымы. Жыршы аталмыш жинақтың ішінен бір шығарманы орындап, кітапты таныстырады.
20:30-23:00 Қазақстандық эстрада жұлдыздары мен жергілікті вокалды-аспаптық ұжымның қатысуымен Aktau Open Fest 2016 фестивалінің ашылу салтанаты

Қатысушылар:

• Сүндет Байғожин 

• Нұрлан Өнербай

• Тамара Асар

OPEN FEST (15 ш/а, теңіз жағалауы)

20:00-20:30 «Тіл таңбалы ақындар» 5 томдық жинағының таныстырылымы. Жыршы аталмыш жинақтың ішінен бір шығарманы орындап, кітапты таныстырады.
20:30-23:00 Қазақстандық эстрада жұлдыздары мен жергілікті вокалды-аспаптық ұжымның қатысуымен Aktau Open Fest 2016 фестивалінің ашылу салтанаты

Қатысушылар:

• Сүндет Байғожин 

• Нұрлан Өнербай

• Тамара Асар

16 ҚЫРКҮЙЕК

2 КҮН

ART Алаңы (4 ш/а, Амфитеатр)

16:00-19:00 

 

 

 

 

17:00-20:00

 

 

Арт фестивалі

1. Қолөнер көрмесі

2. Асфальтта сурет салу (балаларға)

3. Нand made тауарларының жәрмеңкесі

4. Суретшілердің шеберлік сабағы

 

 Мимдер перфомансы

 • Нұрлан Қилыбаев 

• Бақытнұр Бөрдесбеков 

• Сембіғали Смағұлов

 

 

18:00-20:00

 

Fashion көрсетілімі

Қатысушылар: Қазақстанның танымал дизайнерлері, «San men Sahna» атты халықаралық фестивалдің қатысушылары, сондай-ақ, Түркия елінің қонақтары.

• Аида Кауменова – «Aida KaumeNOVA» сән үйі – Алматы қ.,

• Кенже Девятко – «Kenzhe» сән үйі – Алматы қ.,

• Нұржамал Нұрпейісова – «Нұр Шах» сән үйі – Ақтау қ.,

• Нұрияш Нұрбергенова – «Өрнек» сән үйі – Ақтау қ.,

• Галина Нағұманова – «Мария ханым» сән үйі – Орал қ.,

• Түркиядан екі дизайнер: Dincerol Kerime, Tutuncu Ilknur.

 

«San men Sahna» халықаралық фестивалінің жеңімпаздары:

• Мадина Масақова – Ақтау қ.,

• Назипа Тұрысбекова – Алматы қ.,

• Рита Балиева – Ақтау қ.,

20:00-21:00 «Ақжарма» фольклорлық ансамблі

OPEN FEST (15 ш/а, теңіз жағалауы)

15:00-19:30

 

Заманауи көше мәдениетінің экстремалды түрлері бойынша шеберлік көрсетілімдері

• 3х3 баскетболы бойынша Қазақстан чемпионаты

• Bar Bars командасының қатысуымен көрсетілімдер және street workout бойынша облыс чемпионаты

• breakdance бойынша Caspianbattle халықаралық турнирі

• BMX бойынша көрсетілімдер

• Қазақтың ұлттық-дәстүрлі ойындары: Алтын сақа, Атан жілік, Арқан тарту, Қазақша күрес.

19:30-22:00

 

 «AKTAU OPEN FEST» фестивалі аясында Панкратион, NFC-6 xалықаралық турнирі. 10 кәсіби жекпе-жек, оның ішінде біреуі 66 кг дейінгі NFCWEST чемпионының белдігі үшін және кештің басты жекпе-жегі NFC нұсқасындағы панкратион бойынша Азия чемпионының белдігі үшін.
22:00-22:10 AOF’16 қатысушыларын марапаттау салтанаты
22:10-23:00 Жанар Дұғалова мен «Формат» тобының қатысуымен концерт

17 ҚЫРКҮЙЕК

3 КҮН

Маңғыстау облыстық жастар ресурстық орталығы (мекен-жайы: 6 ш/а., «Жастар үйі» ғимараты)

11:00-13:00

 

Amal Talks Motivation конференциясы.

Конференция спикерлері — фестиваль қатысушылары  – спортшылар, әртістер, дизайнерлер және тағы басқалары. Олар 10 минут ішінде өз жетістіктерінің тариxымен таныстырып,  мотивация мен өз жолыңды табу жолдары туралы әңгімелейді. Қатысушылар:

• Кенже Девятко – дизайнер, Қазақстан 

• Bosila Danya Junior – би-бой бишісі, Франция

• Денис Минин – воркаут, Украина

• Илья Ильин – екі дүркін Олимпиада чемпионы

• Әділбек Ниязымбетов — боксшы, Олимпиада ойындарының бірнеше жүлдегері  

• Сергей Цырульников – атлет, Қазақстан

• Әнуар Бимағамбетов — ақын, журналист, «Тіл таңбалы ақындар» 5 томдық жинағын шығарушы

• Нұрбек Қарабалаев — «NAIZA fighter» кәсіби спорттық клубының жетекшісі

• Сембіғали Смағұлов – суретші, Қазақстан

OPEN FEST (15 ш/а., теңіз жағалауы)

15:00-19:00

 

Заманауи көше мәдениетінің экстремалды түрлері бойынша шеберлік көрсетілімдері

• 3х3 баскетболы бойынша Қазақстан чемпионаты

• Bar Bars командасының қатысуымен көрсетілімдер және street workout бойынша облыс чемпионаты

• breakdance бойынша Caspianbattle халықаралық турнирі

• BMX бойынша көрсетілімдер

• Қазақтың ұлттық-дәстүрлі ойындары: Алтын сақа, Атан жілік, Арқан тарту, Қазақша күрес.

19:00-20:00 Мектепішілік баскетбол лигасының қатысушыларына арналған «Каспий» баскетбол клубының шеберлік сабағы. Маңғыстау мектеп Лигасы турнирінің жеңімпаздарына кроссовкаларды сыйға тарту.

3Х3 баскетболы бойынша жұлдызды турнир – 3×3 COCSTAR BATTLE

Турнир арасындағы үзілісте Dunk Contest

• Big Som командасы (+ данкер, «Каспий» БК ойыншысы)

• L’One командасы (+ данкер, «Каспий» БК ойыншысы)

• Карандаш командасы (+ данкер, «Каспий» БК ойыншысы)

• Ригос командасы (+ данкер, «Каспий» БК ойыншысы)

• Жүргізуші – Сергей Грунис (Мәскеу)

20:00-20:30 AOF’16 қатысушыларын марапаттау рәсімі
21:00-22:55

 

Финалдық концерт

Бірінші блок – ұзақтығы (60 мин.)

• BigSom

• DrumAttack 

• Луина 

• Карандаш

• Morison

• Skif

Екінші блок — ұзақтығы (50 мин.)

• L’One 

• Соңғы трек – OK (Big Som, Карандаш, L’One, Morison) 

22:55-23:00 Отшашу